امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات شما درباره انجمن
با سلام و احترام

در این تاپیک می تونید سوالات، مشکلات، انتقادات، پیشنهادات و هرگونه مطالب مربوط به انجمن رو مطرح کنید.

با تشکر
لطفا قبل از ارسال هرگونه پست قوانین سایت را مطالعه کنید.
----
وب سایت میثم محمودی
پاسخ
سلام

اولا تشکر میکنم که برای کدایگنایتر انجمن ساختید.

دوما پیشنهاد میکنم یکم موضوعات انجمن رو کاملتر ایجاد کنید الان من بخشی برای پرسش و پاسخ ندیدم.

نسخه ۴ فریم ورک کدایگنایتر رو هم اضافه نکردید البته شاید هنوز وقت نکردید.

موضوعات اضافی دیگر مثل سوالات پی اچ پی و سایر فریم ورک‌ها رو حذف کنید برای این‌ها انجمن های متعددی هست و باعث به حاشیه کشیده شدن انجمن میشه.

قالب انجمن رو عوض کنید (من یک قالب خوب و استاندارد خارجی رو ویرایش و سئو کردم اگر خواستید پیام بدید) ؛ افزونه های سئو و کاربردی مای بی بی رو نصب کنید.

فعلا همینا مهم تر به نظرم اومدند.
پاسخ
(2017/01/28، 07:45 AM)farhadhp نوشته است: سلام

اولا تشکر میکنم که برای کدایگنایتر انجمن ساختید.

دوما پیشنهاد میکنم یکم موضوعات انجمن رو کاملتر ایجاد کنید الان من بخشی برای پرسش و پاسخ ندیدم.

نسخه ۴ فریم ورک کدایگنایتر رو هم اضافه نکردید البته شاید هنوز وقت نکردید.

موضوعات اضافی دیگر مثل سوالات پی اچ پی و سایر فریم ورک‌ها رو حذف کنید برای این‌ها انجمن های متعددی هست و باعث به حاشیه کشیده شدن انجمن میشه.

قالب انجمن رو عوض کنید (من یک قالب خوب و استاندارد خارجی رو ویرایش و سئو کردم اگر خواستید پیام بدید) ؛ افزونه های سئو و کاربردی مای بی بی رو نصب کنید.

فعلا همینا مهم تر به نظرم اومدند.

سلام
ممنون از شما دوست عزیز ان شاالله که بتونیم با کمک شما این انجمن رو فعال و قدرتمند کنیم.
- در مورد موضوعات اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم آن را بیان کنید.
- نسخه 4 رو به علت اینکه هنوز در حال توسعه است و توسعه دهندگان کمی از اون نسخه استفاده می کنند و بنظرم فعلا زود اومد.
- با توجه به اینکه اعضای سایت بسیار کم است و برنامه نویسانی که در این انجمن فعالیت کنند اکثرا در موضوع کد ایگنایتر فعالیت خواهند کرد اشخاص بسیار کمی خواهند بود که در اون بخش فعالیت کنند و در صورتی که ببینیم اون بخش مشکل زاست قطعا اون رو غیرفعال یا حذف میکنیم.
- ممنون که این موارد رو تذکر دادید. حقیقتا هم کمبود وقت وجود داره و هم اینکه فعلا خواستم سایت شروع بشه تا بعدا این موارد رو براش انجام بدیم. افزونه های سئو و کاربردی رو حتما نصب میکنم و قالب انجمن هم در اسرع وقت باهاتون تماس میگیرم.
متشکرم
لطفا قبل از ارسال هرگونه پست قوانین سایت را مطالعه کنید.
----
وب سایت میثم محمودی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان