امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه نویس خائن !
(2018/01/22، 07:10 PM)سهyashihaghi نوشته است: من فکر میکنم شرکت زدن هم دردسرهای خاص خودش را دارد .....
اگر کسی هست که شرکت داشته باشه راهنمایی کنه

والا تو این شرایط فک نمیکنم شرکت زدن کار درستی باشه اول اینکه نیاز به پارتی و آشنای درست حسابی داری که بتونی اوایل از یه جایی یه پروژه ای چیزی بگیری (منظورم شرکتی و سازمانیه) چون این روزا اکثر شرکتا دارن با جوملا و وردپرس کار تحویل میدن مثلا با 500 تومن یا حتی کمتر برای یه پروژه (من یک سال اولی که شروع کرده بودن تو یه همچین شرکتی به عنوان طراح قالب کار کردم (متاسفانه نه بیمه داشت نه حقوق خوب نه شرایطی که به قول میثم باعث پیشرفت بشه)) آخرشم ول کردم اون شرکتو با بحث سر همین حقوق که اونجوری که اون حساب کرد یه چیزی هم بدهکار شده بودم  حالا اونو میگم زمان دانشجویی بود اشکال نداره Undecided دوم اینکه قبل ثبت شرکت نیاز داره یه پول درست حسابی دستت باشه که بتونی خودتو بکشی بالا یکم تبلیغ کنی و مشتری جذب کنی یا کلا واسه خودت پروژه ایجاد کنی و روش کار کنی
الانم چند سالی هست که دارم با پی اچ پی خام و کدایگنایتر و چند وقتیم هست که دارم با لاراول کار میکنم ولی به قول میثم شرایط خیلی خرابه البته نمیدونم شماها کجا هستید ولی منکه گرگانم شرایط خودمو میگم
بعد از اون شرکت یه شرکت دانش بنیان رفتم مثلا با بیمه و حقوق قانون کار (حداقل حقوق کارگری) و مزایا و ... سه ماه اولشو رفتم مثلا آزمایشی که در هر صورت یک سال موندم ولی یه سری ماه ها رو حقوقمو نداد بیمه رو بعضی ماه ها رو واریز نکرد که آخرسر با شکایت تونستم یه بخشی از طلبمو وصول کنم
بعد از اون رفتم یه شرکت دیگه فقط دک و پزش خوب بود. شرکت 18 نفرو استخدام کرد بچه ها تو خونه کارو شروع کردن ما که طراحی بودیم دو تا پروژه رو انجام دادیم بچه های انیمیشن و بازی سازی یه بخشی رو رفتن دست آخر بعد سه ماه طرف یهو غیبش زد. نه چیزی گرفتیم نه بیمه ای نه چیزی
الانم فقط شکایت کردیم. از این دو تا شرکت من 6 م + 6 ماه بیمه طلبکارم بماند که پاداش و ... رو هم حساب نکردم جدای اینا زمان انتخابات هم دو تا کار انجام دادم برای کاندیداهای محترم شورای شهر که هنوز پرداخت نکردن که اونم طبق قرارداد 3 تومن از دوتاشون میخوام
الان دو سالی هست که منو چندتا از دوستان داریم به صورت Freelancer کار میکنیم از قبل که واسه این شرکت و اون شرکت کار میکردیم خدایی وضعمون بهتره...
ولی خب بازم شرایط سخته و باید دنبال کار ثابت با شرایط مناسب که امنیت شغلی هم داشته باشه باشیم. از طرفی مثلا میری تو پونیشا میبینی کار کدایگنایتر طرف قیمت داده 250 تومن یا طراحی قالب 80 تومن :| یا زنگ میزنی میگه من نیروی خانوم میخوام :|

چی بگیم آخه راست میگه میثم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

پیام‌های داخل این موضوع
برنامه نویس خائن ! - توسط admin - 2017/05/30، 04:23 PM
RE: برنامه نویس خائن ! - توسط farhadhp - 2017/05/30، 04:35 PM
RE: برنامه نویس خائن ! - توسط admin - 2017/05/30، 05:17 PM
RE: برنامه نویس خائن ! - توسط farhadhp - 2017/05/31، 06:06 AM
RE: برنامه نویس خائن ! - توسط admin - 2017/06/01، 02:55 PM
RE: برنامه نویس خائن ! - توسط royka - 2018/01/14، 12:48 PM
RE: برنامه نویس خائن ! - توسط yashihaghi - 2018/01/22، 07:10 PM
RE: برنامه نویس خائن ! - توسط persianuser - 2018/05/13، 02:03 PM